אודותינו | לירון שיינקמן - משרד עורכי דין וגישור
16370
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16370,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

קצת עלי ועל המשרד

לירון שיינקמן

אני לירון, נעים מאוד.

הוסמכתי לעריכת דין בשנת 1999, ומאז אני עוסקת ללא הפסקה בתחום דיני המשפחה, על כל היבטיו וחלקיו ומלווה באופן צמוד ואישי מאות לקוחות לאורך שלבי החיים השונים.

בתחילת דרכי המקצועית עבדתי כשכירה במשרדים מובילים בתחום, ומאז שנת 2006 הנני  בעלת משרד בוטיק עצמאי. במקביל לעיסוקי בפרקטיקה המשפטית הוסמכתי גם לתואר שני במשפטים (LL.M) ולתואר ראשון בפסיכולוגיה (שניהם מאוניברסיטת ת”א).

במשך השנים הרבות בהן ייצגתי לקוחות בתיקים מורכבים, בבית המשפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני, הגעתי להישגים גבוהים והשגתי פסקי דין תקדימיים (בין היתר בסוגיות של מזונות ידועה בציבור וביטול הסכמי גירושין).

אולם, לצד הסיפוק והאתגר המקצועי ששאבתי מהייצוג וניהול ההליכים, נכחתי, פעם אחר פעם, גם בהשלכות הקשות של אותם הליכים על בני הזוג וילדיהם והבנתי, כי החכמה האמיתית היא ליישב את הסכסוך בדרכי שלום והסכמה עוד בראשיתו, ולהגיע לביהמ”ש רק כשאין ברירה – תפיסה אשר אומצה ע”י המחוקק בחוק החדש להסדר התדיינויות בסכסוכי משפחה.

מתוך הבנה זו התמקצעתי בכל תחום הגירושין בהסכמה, לרבות טקטיקות של ניהול מו”מ, לימודי גישור מקיפים וממושכים בלשכת עורכי הדין, ושתי הכשרות בשיטה הייחודית של גירושין בשיתוף פעולה (גם הן בלשכת עוה”ד). בנוסף, עמ”נ להרחיב את הכלים העומדים לרשותי ולהבין לעומק תהליכים ודינמיקות בין בני זוג למדתי גם ייעוץ זוגי.

כיום, בד בבד עם עבודתי כעו”ד מובילה המייצגת בבתי המשפט ובבתי הדין הרבני, אני  מומחית ליישוב סכסוכים ומגשרת, הן בסכסוכי משפחה (בין בני זוג ובני משפחה), והן בסכסוכים אזרחיים. בין השאר, נבחרתי ע”י הנהלת בתי המשפט, בשנת 2010, לגשר בתביעות אזרחיות הנדונות בבתי משפט שלום, במסגרת פרוייקט המהו”ת ומאז ועד היום גישרתי במאות תיקים מטעם ביהמ”ש. כמו כן, הנני רשומה ברשימת המגשרים הרשמית עפ”י החוק החדש.

 

עוד קצת עלי…

• נשואה ואם לשלושה ילדים מקסימים.

• אוהבת לעבוד עם אנשים, לשמוע את הסיפורים האנושיים, להקשיב, ללוות, לתמוך ולסייע.

• מאמינה בחשיבה מחוץ לקופסא ובפתרונות יצירתיים.

• מציבה לעצמי סטנדרטים גבוהים ביותר של עבודה, המתבטאים במתן יחס אישי, מסור ואמפטי ללקוחותיי, רגישות למצבם ולצרכיהם, זמינות, חריצות, מצוינות ויעילות.