ייצוג משפטי | לירון שיינקמן - משרד עורכי דין וגישור
16380
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16380,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

ייצוג לגירושין

אנו מאמינים, שכאשר ניתן להימנע מהגשת תביעות ומניהול הליכים בבית המשפט, מן הראוי לעשות כן, וכי לטובת כלל הצדדים ובפרט לטובתם של הילדים, עדיף ליישב את הסכסוך הזוגי בדרכי שלום והסכמה (כגון הליכי מו”מ, גישור או גירושין בשיתוף פעולה).
גישה זו אומצה לאחרונה ע”י המחוקק, בחוק להסדר התדיינויות בסכסוכי משפחה (הוראת שעה), תשע”ה – 2014, אשר קובע, כי טרם הגשת תביעות יש להגיש תחילה בקשה ליישוב סכסוך.
אנו נכין ונגיש עבורך את הבקשה ליישוב סכסוך, בהתאם להוראות החוק, ונעשה כל מאמץ על מנת להגיע לפתרון מוסכם, אשר ייתר את הצורך בהגשת תביעות.

במקרים שבהם הקונפליקט יהיה קשה במיוחד, או כאשר יהיו נסיבות אחרות אשר לא יאפשרו את יישוב המחלוקות בהסכמה, יקום הצורך לנהל הליכים, ובמקרה כאמור אנו נכין ונגיש עבורך תביעות מתאימות לבית המשפט לענייני משפחה ו/או לבית הדין הרבני, נילחם עבורך ונעשה את המירב והמיטב עמ”נ להשיג עבורך את התוצאה הטובה ביותר.

בחירת הערכאה המתאימה, וכן בחירת התביעות והבקשות הנכונות, כמו גם ניסוח כתבי התביעה או ההגנה, הינם פועל יוצא של ניסיון רב שנים של משרדנו בהתדיינות בכל הערכאות, ידע משפטי רחב היקף, הכרת התקדימים המתאימים ושימוש בטקטיקה נכונה.

חשוב להדגיש, שגם אם נפנה לערכאות המשפטיות ונתחיל ב”התקפה”, אנו נהיה קשובים בכל עת לאפשרות של חזרה לשולחן המו”מ, תוך שימוש ביתרונות המשפטיים שיווצרו לנו לצורך הגעה להסכם, אשר ישקף את מירב האינטרסים שלכם.

למשרדנו ניסיון של כעשרים שנה בליטיגציה – התדיינות משפטית בתחום דיני המשפחה – בבתי הדין הרבניים, בבתי המשפט למשפחה, בבתי המשפט המחוזיים וגם בבית המשפט העליון.
אנו נציג בפניך את שלל האפשרויות המשפטיות, את הטקטיקה שבה כדאי לנקוט ונדאג להביאך לחוף מבטחים.