כל ההמלצות | לירון שיינקמן - משרד עורכי דין וגישור
16608
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16608,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

כל ההמלצות

עו”ד לירון שיינקמן היקרה!
לפני כשנתיים שכרתי את שירותייך לטיפול בתביעת משמורת בבית המשפט לענייני משפחה.
במהלך תקופה לא פשוטה זו זכיתי להכיר עורכת דין מקצועית ומוכשרת אך לפני הכל את אשה נפלאה, המעניקה ללקוחותייך יחס חם ואישי, אכפתית, רגישה, מוסרית ואנושית!
נלחמת עבורי במהלך הדיונים בבית המשפט ובתהליכים המשפטייים שהיו בין לבין וניהלת את המלחמה הזו במסירות, במקצועיות רבה ובנחישות מעוררת הערצה.
בכל פעם שהייתי זקוק לחיזוק, עצה, הכוונה ואופטימיות היית לי לאוזן קשבת וידעת להגיד ולעשות את הדבר הנכון שסייע רבות לצלוח את התקופה הזו והכי חשוב – להצליח בהשגת מטרותיי.
עוד אבקש לציין לטובה את הנגישות והזמינות שלך, כמו גם את העובדה שדאגת בכל שלב בתהליך לייעץ ולעדכן בהתקדמות כזו או אחרת ובכל פרט שהתחדש.
את כל אלה ביצעת תוך הפגנת אורך רוח, סבלנות, מקצועיות ואדיבות.
אין לי אלא להוקיר את אישיותך, פועלך ומקצועיותך ולהביע את תודתי הכנה והערכתי העצומה אלייך על השירות לו זכיתי ממך.

לירון – תודה רבה על הכל!!

 

אריק

ללירון הגעתי בזמן תהליך גירושין קשה וכואב. תקופה בה חייך מטולטלים ואתה נסער ופגיע ולעתים אף שיקול הדעת שלך אינו בהיר וחד כתמול שלשום, והעתיד כולו נראה כאוקיינוס שחור ומאיים של אי וודאות.
לירון התגלתה מיד ועד סוף התהליך, כאדם המדויק ביותר והנכון ביותר שיכולתי לבקש לעצמי. אני אסיר תודה על הדרך העניינית היעילה האינטליגנטית והרגישה בה הובילה לירון את התהליך עד לסיומו.
לירון נכנה באותו אלמנט אישיותי לא קל להגדרה שאולי המילה אינטגרטיביות משקפת אותו באופן הנכון ביותר. היה זה שילוב של ענייניות חדות עומק וזריזות מחשבה, הבחנה מעולה בין טפל לעיקר והמון רגישות ואמפתיה לי ולמצב המיוחד בו הייתי שרוי. אמנם היא לא מאבדת לרגע את המצפן ואת המטרות שניצבות לפניה אבל היא מבינה כי מהתהליך הזה רצוי מאוד לצאת על הרגליים ועם כמה שפחות נזקים כלכליים ורגשיים לעתיד. היא תקיפה אך לא מלבה אש ולוחמנות שלא לצורך. היא מקרינה אמינות שקילות דעת ואנושיות נעימה ביותר, כך שלא רק שאתה מרגיש כי אתה בידיים טובות ומקצועיות, כך גם חש הצד השני והתהליך מבשיל ומתקצר באופן משמעותי כפי שהיה אצלי.
מאחר וכבר הגעתי למקום הקשה הזה של גירושין אני חש בר מזל שזו שניצבה לצידי במהלך הדרך הייתה עו”ד לירון שיינקמן.
אמליץ עליה בחום רב ובביטחון מלא לכל מי מידידי ומכירי שאולי ימצא עצמו יום אחד במקום בו אני הייתי רק אתמול.
אני שמח על האפשרות הזו להוסיף מילים קצרות אלו גם כהבעה נוספת של תודה.

 

דן

ללירון שיינקמן תכונות רבות הנחוצות לעורך דין מצטיין בתחום דיני משפחה. יש לה את היכולת להקשיב לקליינט, לשלב רצינות, אישיות נעימה וליצור אוירה טובה במגעים עמה. היא חרוצה ומקצועית מאד- בעלת הבנה משפטית יסודית, תפיסה מהירה, זכרון לכל פרט ופרט ובנוסף יכולת ניסוח רהוטה מאד. לירון מביאה עמה אמינות, יושרה, אחריות ומענה מהיר.
בקצרה, הלקוח מרגיש שיש לו על מי לסמוך!

 

אילנה

אני וזוגתי לשעבר הגענו ללירון דרך המלצה של חברה. הגענו בתקופה סוערת במיוחד, מיד לאחר הפרידה ועם קושי רב לתקשר אחת עם השניה.
לירון היתה שם בשבילנו לאורך כל הדרך. ליוותה אותנו בצורה מקצועית ואנושית, ידעה לנווט, לעצור כשצריך ולדחוף אותנו לסיים את התהליך בצורה נעימה ומכובדת כשהיינו ״תקועות״.
לבסוף חתמנו בעזרתה על הסכם גישור שכלל גם את הפן המשפחתי וגם את הפן הכלכלי
שתינו יצאנו בהרגשה שבעזרתה של לירון הגענו להסכם הוגן, מאוזן ולשביעות רצונינו המירבית.
היה לנו חשוב לא להיגרר למלחמות עורכי דין ובתי משפט ולירון היתה עבורינו האדם שגרם לזה לקרות, תמיד עם חיוך והרבה סבלנות וסובלנות.

 

רונית

לירון היקרה,

רציתי להודות לך מקרב לב, מהרגע הראשון ששוחחתי עימך בטלפון ידעתי שמולי נמצאת עו״ד טוטאלית, נמרצת, אמביציוזית וכמובן מקצוענית בכל רמך אברייה.
הקדשת לי את כל כולך, ידעת כל פרט ופרט, היית תמיד קשובה וזמינה.
תמיד נתת לי הרגשה של סניף בוטיק ושאני הלקוח המועדף (VIP) למרות שלקוחות רבים מטופלים על ידך.
לירון אני יכול להרעיף עלייך עוד מיליון מחמאות והדף יהיה קצר מלהכיל אותם, אותי לימדו שהמבחן האמיתי הוא מבחן התוצאה.
אז ארבע תביעות שהגישה גרושתי, ובכל הארבע זכינו (אכן זכינו ביחד את ואני) והכל בזכותך, ואם לדייק בעובדות בכל ארבע התביעות הניצחונות היו בנוק-אאוט, נצחונות מוחצים כשבשניים מהם הפסיקה אף הייתה תקדימית (ככה זה שהעו״ד שלך תותח ?).
תודה רבה על הכל, והכי חשוב תודה על זה שהיית בצד שלי ולא נגדי אחרת מי יודע מה היו התוצאות.
תודה, תודה, ת-ו-ד-ה
המון הצלחה בהמשך, והפעם באמת מקווה שלא נתראה אלא רק בשמחות.

 

גבריאל

לעו”ד שיינקמן,

הגעתי אל משרדך דרך המלצה של חבר באחת השעות הקשות של חיי הזוגיות שלי.
עלי לציין כי מהרגע הרגע הראשון של פגישתנו הראשונה חשתי כי היחס שלך אינו מתמצה רק בייצוג משפטי.
לאורך כל ההליך היית תמיד קשובה לצרכיי, לשאלות ובעיות שהצפתי ותמיד עשית זאת בסבלנות יתרה תוך מתן תשומת לב ל”אדם” שמולך ולאו דווקא ל”לקוח” – וההבדל ברור.
נטעת בי בטחון בדרך ובתוצאה והיית תמיד מוכנה היטב במבחינה משפטית ועובדתית לכל פגישה ודיון, לאחר שניתחנו יחדיו את הנתונים שהצריכו התייחסות.
הזמינות שלך אלי והמענה המהיר לכל שאלה שעלתה אצלי הייתה ראויה לציון וסייעה לי לא מעט במהלך הדרך.
עזרת לי בדרך הלא פשוטה במהלך החודשים האחרונים תוך שאת עושה זאת בנועם ושמירה על הגינות וכבוד גם כלפי הצד השני, דבר שהיה חשוב לי לא פחות.
אין בליבי ספק כי כל המעטפת והתמיכה הנ”ל בהליך של גירושין בשיתוף פעולה סייעו לי ולמשפחתי לצלוח את הגירושין מבלי מריבות והתכתשויות מיותרות תוך שאנו שומרים בראש ובראשונה על האינטרסים של ילדינו המשותפים.

ובמילה אחת – תודה !!!

 

אביעד

רציתי להודות לך מעומק הלב על העזרה והתהליך שעשינו ביחד
תדעי שאני שגרירה מסורה שלכם ושל השיטה!
אני מאושרת וגם ר’, החוזקה שלנו ביחד בגלל התהליך אפשרה לבנות לזרום בטבעיות לתוך המצב החדש, כולנו פשוט צמחנו התחזקנו והתחלנו חיים חדשים טובים יותר…

 

מורן

לכב’ עו”ד לירון שיינקמן
לירון היקרה, ברצוני להודות לך על הטיפול המקצועי והמסור בתיק הגירושין שלי, בבית המשפט ובבית הדין הרבני.
הניסיון הרב שלך, הבקיאות בפרטים, והיכולת המופלאה להבחין בין עיקר לטפל, סייעו לנו להגיע לסיום מוצלח של תיק מורכב וקשה.
לאורך כל הדרך, מול צד שני אגרסיבי וחסר מעצורים, ידעת להתנהל בכבוד, תבונה, בשיקול דעת וברגישות, וגם בנחישות – ותמיד השרית בי בטחון שהדברים יסתדרו – כפי שאכן קרה.
ההקשבה והתמיכה שלך סייעו לי מאוד לעבור תקופה לא פשוטה ולצאת מחוזק.

 

רון

ב”ה

מספיק כוכב אחד בחושך בשביל ליהנות מהאור.
לירון,
יצאתי לדרך לאחר שנפגשתי עם שלושה עורכי דין ובחרתי בך.
קלטתי שאת מובילה לפתרונות בדרכי נעם ולניסיונות הידברות ולא בוחרת מראש במלחמה.עמדתי יחד איתך מול צד שני מניפולטיבי ומתעתע שניסה לסחוט אותי ולהוציא שם רע על משפחתי ולמרות כל ניסיונות הגישור והפיוס מצדנו הגענו לבית הדין.
המפגש הבודד והיחיד בבית הדין הסתיים בתוך חצי שעה לאחר שבית הדין קיבל את דברייך ולא קיבל אף תביעה מהצד השני ובכך יצאנו מנצחים.
לירון,
אכן ניצחתי ויצאתי חזק, אבל מבחינתי התהליך הוא העיקר ולא התוצאה.
הכרתי אותך, עו”ד מבריקה ויצירתית שלא מביטה אחורה, אלא תמיד עם הפנים קדימה.
חושבת, מנתחת את המצב ומציעה פתרונות יצירתיים ומפתיעים שמובילים לסיום מוצלח.
היכולת שלך להוביל תהליך מורכב השואף לגירושין בהסכמה מצד אחד ויחד עם זאת להתכונן ליום הדין בכל הכוח, נתן לי להבין שמי שמוביל אותי מקצועי ובעל ערכים.אני רוצה להודות לך שליווית אותי בחצי שנה האחרונה במאור פנים ואוזן קשבת.
הימים היו חשוכים והיו עננים קודרים בשמים ובכל זאת מצאתי כוכב אחד שנתן לי אור גדול. מאחל לך שתובילי עוד אנשים רבים בדרכך. רק טוב.

 

עמית